20200515_110648

Integruota ekonomikos – pilietiškumo pamoka „Euras – bendroji Europos valiuta“

Butrimonių gimnazija dalyvauja projekte ,,Mokyklos – Europos Parlamento Ambasadorės“.

Viena iš projekto veiklų – tai pamokos apie Europos Sąjungą. Gegužės 15 d. II g klasės mokiniams vyko integruota ekonomikos – pilietiškumo pamoka ,,Euras – bendroji Europos valiuta“. Ekonomikos mokytoja V.Mielaikienė supažindino mokinius su bendros ES valiutos atsiradimo istorija, euro zonos valstybėmis. Mokytoja D.Adžgauskienė organizavo Kahoot žaidimą, kurio metu buvo patikrintos mokinių žinios apie bendrąją Europos valiutą. Į žaidimą įsijungė ir pamoką stebėjęs gimnazijos direktorius V.Valvonis, kuris ir laimėjo I vietą. II vieta atiteko D.Burinskui, III- E.Džervutei. Mokiniai džiaugėsi rezultatais ir žaidimu, kuris įnešė įvairovės nuotolinio mokymosi metu.

Butrimonių gimnazijos informacija