20240515_121620

Įspūdinga išvyka į Lietuvos zoologijos sodą

Gegužės 15 d. pirmokai (mokytoja Gina Griškonienė) ir trečiokai (mokytoja Nijolė Karkauskaitė) vyko į Lietuvos zoologijos sodą. Edukacinės išvykos tikslas – susipažinti su Lietuvos ir pasaulio gyvūnijos įvairove bei nykstančiomis rūšimis.

Atnaujintame zoologijos sode aplankėme kupranugarius, avijaučius, žirafas, pilkuosius raganosius, zebrus, pasigrožėjome snaudžiančiais liūtais, karališkais povais. Vaikus sužavėjo beždžionės ir ožiukai, baltasis vilkas ir senjorė lapė. Mokiniai noriai skaitė gyvūnų aprašymus, domėjosi jų gyvenimo būdu.

Vaikščiodami po egzotariumąšilumamėgiams gyvūnams skirtą pastatą su edukaciniu centru – matė džiunglių, savanos ekspozicijas. Ten mokiniai stebėjo dideles bei mažas gyvates, grožėjosi chameleonais, krokodilais ir mažais vėžliukais, egzotiškais paukščiais ir kitais gyvūnais.

Kelionė vaikams suteikė daug teigiamų emocijų, sužadino jų smalsumą ir paskatino dar labiau mylėti ir globoti gyvūnus.