20240328_114912

Išvyka į parodą „Karjera ir studijos Lietuvoje 2024“

Kovo 28 d. III g klasės gimnazijos mokinai su klasės vadove Dalia Adžgauskiene vyko į didžiausią Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „Karjera ir studijos Lietuvoje 2024“, vykusią Vilniuje. Šių metų paroda visus lankytojus pasitiko šūkiu „Ateities profesija: ką veiksime dirbtinio intelekto laikais?“ Gimnazistai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos universitetais, aukštosiomis mokyklomis, profesinio rengimo centrais, verslo atstovais ir jų teikiamomis karjeros perspektyvomis bei savirealizacijos galimybėmis dirbtinio intelekto fone. Gimnazistai domėjosi, kokios naujos tendencijos įžvelgiamos studijų programose, bendravo su studentais, savanorystės ir kitų visuomeninių organizacijų atstovais bei stebėjo studentų ir mokslininkų kuriamas inovacijas. Daugelį profesijų buvo galima ,,pasimatuoti“ organizatorių paruoštose veiklose ir išbandyti jėgas žaidimuose.

Tikimės, kad apsilankymas parodoje, įgytos žinios ir patirtys, padės priimti sprendimus ir tikslingiau susiplanuoti savo tolimesnį kelią.