Kaštonų matematika bibliotekoje

Ruduo… Geltoni  klevų lapai, rudens gėrybės – kaštonai… Butrimonių bibliotekoje spalio 17 dieną jaukus ir pilnas nuostabių netikėtumų pravilnijo užsiėmimas „Kaštonų matematika“. Pirmos klasės mokiniams įvairias užduotis, žaidimus organizavo Butrimonių gimnazijos specialioji pedagogė Irena Rakauskienė. Patys mažiausieji bibliotekos lankytojai su dideliu noru kaštonus skaičiavo, iš jų vėrė pačias ilgiausias kirmėles, dėlioju raides, gėles ir… atrado daug geometrinių formų: apskritimų, skritulių, trikampių, kvadratų. Paskui jų laukė užduotis „Kuriu savo kaštonų pasaką“. Kur tik nepabuvojo mažasis kaštonas… Eidamas pasakos keliu ir kirvį sutiko, ir stebuklingą gėlę, ir „K“ raidę ir t. t.  Renginyje skambėjo Justino Marcinkevičiaus eilės apie rudenį.

Daug teigiamų emocijų patyrė ugdytiniai ir maloniai nustebo, kiek mažų matematikos stebuklų galima atrasti ir sukurti iš paprastų dalykų.

Butrimonių gimnazijos informacija