287508765_10224864157008681_4752034955585805224_n

Ketvirtokams įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai

  Birželio 9 d. gimnazijos ketvirtokų širdelėse buvo įvairiausių jausmų: džiaugsmas, liūdesys, nuostaba, nerimas… Šią dieną devyniolika gimnazijos ketvirtokų baigė pradinio ugdymo programą ir surengė atsisveikinimo šventę su vaikyste, savo pirmąja mokytoja, klase. Į šventę pakvietė juos mokiusius mokytojus, administraciją, visus vaikystės metus lydėjusius tėvelius bei senelius ir būsimą klasės vadovę. Svečiams ketvirtokai dovanojo meninę kompoziciją „Su Žydruoju obuoliu“. Šilti, širdį virpinantys mokinių, jų tėvelių žodžiai ir džiugino, ir graudino…

  Gimnazijos direktorius Valdas Valvonis įteikė padėkas už puikų, labai gerą, gerą mokymąsi bei aktyvią visuomeninę veiklą ir pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus.

  Už bendradarbiavimą rengiant meninę kompoziciją „Su Žydruoju obuoliu“, ketvirtos klasės mokiniai nuoširdžiai dėkoja muzikos mokytojai Neringai Valvonienei, teatro mokytojai Astai Daironienei, šokio mokytojai Živilei Patinskaitei.

  Nuoširdus ačiū klasės mokinių tėvams už bendrystę, supratimą, pagalbą, palaikymą. Ačiū už tai, kad buvo visus ketverius vaikystės metus kartu, kai lydėjo sėkmė ir kai reikėjo nugalėti rūpesčius…     

  Vaikai taip greitai užaugo ir norėdami pasiekti savo tikslus jie turi keliauti toliau. Truputį neramu, bet labai smalsu, nes rytdiena bus kitokia… bet aš žinau, kad viskas bus gerai, nes mano mokinių penktoje klasėje laukia kompetentingi mokytojai ir nuostabi vadovė Jolita Mensevičienė. Tikiu, kad mano mokiniai skleis pareigingumo, teisingumo ir gėrio šviesą. Žengs naują ir drąsų žingsnį pirmyn, smalsaus, tobulės, džiugins visus gerais darbais ir teisingu elgesiu.

Ketvirtos klasės mokytoja Rita Peckuvienė

 

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter