Konstitucijos egzaminas Butrimonių gimnazijoje

Butrimonių gimnazijos aukštesniųjų klasių mokiniai dalyvauja jau tradiciniu tapusiame Konstitucijos egzamine, kurį organizuoja Teisingumo ministerija, konkurso globėja – LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šiemet konkurse dalyvavo 28 mokiniai (I-IV g kl.).
Konkurso tikslai: skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu, mokiniams pateikti Lietuvos valstybės sandaros sampratą, supažindinti su valstybės simboliais, valstybės organų kompetencijomis, ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą. Į antrąjį egzamino etapą pateko IV g klasės mokinys Lukas Sudvajus. Jam teko atsakyti į 19 pasirenkamųjų ir vieną atvirą klausimą. Jo darbas nuskenuotas ir išsiųstas vertinimo komisijai, kuriai vadovauja Konstitucinio Teismo pirmininkas profesorius Dainius Žalimas.

Istorijos mokytoja Dalia Adžgauskienė