Kur vyks IX „Adamkiada“?

Sausio 22 d. Butrimonių gimnazijos atstovai lankėsi Kaune Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje, kur aptarė galimybes bendradarbiauti organizuojant respublikinę sporto ir meno šventę „Adamkiada“. Susitikimo metu su universiteto Marketingo koordinatore Deimena Montvydaite bei čia įsikūrusio Prezidento Valdo Adamkaus sporto centro vadovais apžvelgta „Adamkiados“ istorija, išskirtinumas, perspektyvos. Vėliau susipažinta su centro aplinkomis, sporto baze, aptarti galimi šventės scenarijai.

Dėkojame buvusiam mūsų  mokiniui Justinui Anušauskui, kuris padarė įžanginius darbus pristatant šią šventę ir užmezgant bendradarbiavimo gijas. Tikimės, kad šis susitikimas padės tvirtus pamatus dar vienai gražiai tradicine tapusiai šventei, šį kartą jau devintajai.