DSC_3132

Kvadrato varžybos Butrimonių gimnazijoje

Ruduo – įvairių varžybų metas, o lapkritis – tikras kvadrato maratonas. Jau tradiciškai rajono mokyklų kvadrato varžybos vyksta Butrimonių gimnazijoje.

Pirmosios savo jėgas išbandė 5-6 kl. mergaitės. Lapkričio 13 d. į Butrimonių gimnaziją atvyko trys rajono gimnazijų ir jų skyrių komandos iš Daugų Vlado Mirono, Simno, Pivašiūnų, o čia jas pasitiko Butrimonių jaunosios sportininkės. Po labai atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo Butrimonių gimnazijos kvadrato žaidėjos, antrąją vietą – Daugų Vlado Mirono gimnazijos sportininkės, o trečioji vieta atiteko Simno gimnazijos komandai. Butrimoniškės iškovojo teisę atstovauti Alytaus rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose.

Kvadrato varžybas lapkričio 20 dieną tęsė berniukų komandos iš Butrimonių, Daugų Vlado Mirono, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus, Miroslavo ir Simno gimnazijų. Po įtemptų kovų paaiškėjo nugalėtojai – Daugų Vlado Mirono gimnazijos sportininkai, antrąją vietą iškovojo Krokialaukio TomoNoraus-Naruševičiaus gimnazijos komanda, o treti liko Miroslavo gimnazijos kvadrato žaidėjai. Krokialaukio sportininkai atstovaus Alytaus rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose, kurios vyks Butrimonių gimnazijoje. Geriausiais komandų žaidėjais tapo: Emilija Supranavičiūtė ir Nedas Žigas – Butrimonių gimnazija, Goda Ivaškevičiūtė ir Eiminas Kurapka –  Daugų Vlado Mirono gimnazija, Gabrielė Damukaitė – Simno gimnazija, Neda Urbanavičiūtė – Pivašiūnų gimnazija, Laurynas Jevdokūninas Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija, Airidas Rinkevičius – Miroslavo gimnazija.

Visos komandos nugalėtojos bei prizininkės buvo apdovanotos diplomais, medaliais, taurėmis, geriausi žaidėjai asmeniniais prizais, kuriuos įsteigė Alytaus rajono savivaldybės administracija. Varžybos vyks ir toliau: lapkričio 29 dieną jėgas išbandys pradinių klasių mokiniai Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose, kurios taip pat vyks Butrimonių gimnazijoje. Linkime sėkmės mūsų mažiesiems ir visiems gimnazijos sportininkams.

Fizinio ugdymo mokytojas Arūnas Simonaitis