757-maxima-pratesia-projekto-mes-bendruomene-paraisku-teikimo-termina-0-20211220

Pradėti paruošiamieji projekto „Mes – bendruomenė“ 2022 įgyvendinimo darbai

Sveikatingumo erdvės „Butrimonių SPO(R)TAS“ gimnazijos parke įrengimas

 „Maximai“ paskelbus projekto-konkurso „Mes – bendruomenė“ 2022 m. laimėtojus, pradėti paruošiamieji projekto įgyvendinimo darbai. 

Šiuo metu  gimnazijos parke ruošiama vieta įrengti aikštę, nupirkta dalis įrangos ir medžiagų (garso technika, apšvietimas, futbolo, tinklinio vartai/stovai su tinklais, smėliadėžės, stalai su suolais, šiukšliadėžės, lauko praustuvai, karstynės-laipynės vaikams, diskgolfo krepšys. Aikštelės įrengimo darbams atlikti telkiama bendruomenė.  

Projekto metu bus įgarsinta esama krepšinio aikštelė, joje muzika automatiškai įsijungs kiekvieno vakaro 18 val. ir išsijungs 22 val., aikštelėje bus įrengtas automatinis apšvietimas, vaizdo kamera. Šalia krepšinio aikštelės, pašalinus nereikalingus medžius, bus įrengta pliažo futbolo ir tinklinio aikštelė, smėliadėžės, karstynės, laipynės, supynės vaikams.

Šalia įrengtoje „Dailės galerijoje“ (parko teritorijoje ant virvių pakabinti per 50 mokinių darbų-paveikslų)  su suolais, stalais laiką galės leisti mėgstantys skaityti, žaisti šaškėmis, bendrauti, vaišintis atsineštomis vaišėmis. Visoje parko teritorijoje numatoma įrengti 11-os duobučių futbolo golfo aikštelę.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter