IMG_20220413_132331

Kviečiame balsuoti už „Mes – bendruomenė“ 2022 projektus

Sveikatingumo erdvės „Butrimonių SPO(R)TAS“ gimnazijos parke įrengimas

Kviečiame balsuoti paspaudus čia

Butrimonys pasižymi traukos objektais, sutvarkytomis aplinkomis, tačiau „nuskriausti“, nes neturi jokio vandens telkinio ar didesnio miško masyvo. Didesnė užuovėja ar pavėsis vasaros metu yra gimnazijos parkas. Būtent jame numatoma įrengti erdvę, kurioje turiningai laisvalaikį galėtų leisti visi bendruomenės nariai.

Projekto metu bus įgarsinta esama krepšinio aikštelė, joje muzika automatiškai įsijungs kiekvieno vakaro 18 val. ir išsijungs 22 val., aikštelėje bus įrengtas automatinis apšvietimas, vaizdo kamera. Šalia krepšinio aikštelės, pašalinus nereikalingus medžius, bus įrengta pliažo futbolo ir tinklinio aikštelė, smėliadėžės, karstynės, laipynės, supynės vaikams.

Šalia įrengtoje „Dailės galerijoje“ (parko teritorijoje ant virvių pakabinti per 50 mokinių darbų-paveikslų)  su suolais, stalais laiką galės leisti mėgstantys skaityti, žaisti šaškėmis, bendrauti, vaišintis atsineštomis vaišėmis. Visoje parko teritorijoje numatoma įrengti 11-os duobučių futbolo golfo aikštelę.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter