Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio 3×3 varžybos Butrimonių gimnazijoje

Sausio 12 dieną Butrimonių gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio 3×3 tarpzoninės varžybos. Dalyvavo 3 mergaičių ir 4 berniukų komandos. Įveikusios visas varžoves čempionėmis tapo Butrimonių gimnazijos merginos: Odeta Kalendauskaitė, Deimena Ramančiuckaitė, Guoda Grigaravičiūtė, Raimonda Abramavičiūtė. II vietą iškovojo Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos komanda, III vieta atiteko Prienų r. Stakliškių gimnazijos merginų komandai.

Vaikinų varžybose vyko itin atkakli kova. Žaidynių čempionais tapo Prienų r. Balbieriškio pagrindinės mokyklos komanda, II vietą užėmė Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla, Butrimonių gimnazijos vaikinai užėmė III vietą. Ketvirti liko Lazdijų r. Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos sportininkai.

Pirmąsias vietas iškovojusios mergaičių ir berniukų komandos vasario 3 dieną dalyvaus Jonavoje vyksiančiose finalinėse varžybose.