hq720

LRT atranda Butrimonis iš naujo

Butrimonių gimnazija džiaugiasi galėdama savo veiklomis, aplinka, patriotiniais, meniniais renginiais, vykdomais projektais garsinti savąjį kraštą. Žinios apie šiuos darbus pasklinda ir sudomina vis platesnį žmonių ratą. Šį kartą gimnazijoje lankėsi kolekcininkas, daugybės kultūros renginių iniciatorius, buvęs kultūros atašė, menotyrininkas, televizijos laidų kūrėjas Saulius Pilinkus ir jo komanda.

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos laidos „Daiktų istorijos“ kūrybinės grupės vizito tikslas – Butrimonių miestelio istorijos vingiai. Buvo domėtasi žymaus menotyrininko Bernardo Berensono ir jo sesers Sendos, pasaulio moterų krepšinio pradininkės, gyvenimo faktais. Apie šiuos žmones kūrybininkams pasakojo istorijos mokytoja metodininkė Dalia Adžgauskienė ir gimnazijos direktorius Valdas Valvonis.

Svečiai domėjosi ir kitais žymiais Butrimonių krašto žmonėmis, lankėsi naujajame Trijų tautų muziejuje, gimnazijoje apžiūrėjo edukacines erdves, vardinius kabinetus. Svečiai buvo nustebę ir liko sužavėti, kaip prasmingai gali būti išnaudotos mokyklos erdvės, įprasminamas iškilių žmonių atminimas, svarbus ugdant jaunus žmones.

Kūrybinė grupė paliko įrašą Garbės galerijoje ir pažadėjo, jog apie Butrimonis bus speciali laida!

Butrimonių gimnazijos informacija

Viršelyje panaudota LRT nuotrauka