piestukai

Meda Nijolė Valaitytė – XVI Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados III etapo dalyvė

Gegužės 11 dieną 6 klasės mokinė Meda Nijolė Valaitytė dalyvavo respublikinėje XVI Lietuvos 5 – 8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje Vilniuje, kurioje siekti geriausiųjų ir kūrybiškiausiųjų vardo atvyko 100 mokinių iš visos Lietuvos.  Olimpiados tikslas – skatinti mokinius gilinti ir plėsti biologijos mokslo žinias; gilinti mokinių žinias apie mokslo naujoves, technologijas ir jų sąsajas su gamtoje vykstančiais pokyčiais, galimomis grėsmėmis aplinkai, visuomenės gyvenimo kokybei; ugdyti mokinių kritinį mąstymą, savarankiškumą ir kūrybiškumą; skatinti mokinius rinktis su gamtos mokslais susijusias profesijas. Mokiniai varžėsi spręsdami pasirenkamojo atsakymo užduotis ir struktūrinius klausimus bei kurdami plakatus tema – GMO aplink mus – leisti ar drausti.

Meda Nijolė Valaitytė šeštų klasių mokinių tarpe užėmė 10 vietą. Sveikiname !

Biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė