20231117_115434

Mėja dalyvavo II respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje „Piano Solo“

     2023 metų lapkričio 17 d. Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Butrimonių skyriaus mokinė Mėja Senūtaitė dalyvavo II respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje „Piano Solo“. Groti prabangiu Steinway instrumentu Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje – didelė atsakomybė. Tai aukšto lygio festivalis, kuris motyvuoja daugiau dirbti, yra galimybė išgirsti puikaus muzikavimo. Dalyviai – ne tik šalies muzikos ir meno mokyklų, bet ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, konservatorijos moksleiviai.

  Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos bei atminimo dovanos. Festivaliui Mėją parengė fortepijono mokytoja metodininkė Joana Laugalienė.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter