Minime Žemės dieną

Kovo 20 dieną, skambant nuotaikingai muzikai, Butrimonių darželio kieme buvo paminėta Žemės diena. Šventėje dalyvavo ir su vaikais bendravo gimnazijos direktorius Valdas Valvonis bei socialinė pedagogė Ramutė Jablonskienė.

Ruošdamiesi šiai šventei, ikimokyklinio skyriaus vaikai visą savaitę ieškojo atsakymo į klausimus, kas yra Žemė, kaip ją tausoti ir jai padėti. Po ilgų diskusijų drauge su mažaisiais nutarėme, kad Žemė prašosi pagalbos – joje daugybė šiukšlių. Vaikai šiukšles surinko ir surūšiavo į žalios, mėlynos ir geltonos spalvos konteinerius, o vėliau papuošė Žemę savo darbeliais. „Drugelių“ grupės vaikai ją puošė gėlių žiedais, „Bitučių“ grupės ugdytiniai – žaliuojančiais medžiais, o „Boružiukai“ paukšteliais. Visi džiaugėsi pasikeitusiu Žemės veidu: ji tarsi atgijo, tapo spalvinga ir graži.

Pavasario lygiadienis buvo saulėtas ir šiltas, todėl vaikai lauke galėjo piešti su kreidelėmis ant asfalto, su markeriais ant ištemptos plėvelės, žaisti judrius žaidimus su lankais, suptis sūpuoklėmis.

Jau greitai darželio patalpose bus surengta vaikų darbelių paroda, mat visa ikimokyklinio skyriaus bendruomenė dalyvauja Žemės švarinimo akcijoje „Mano šeimos pirkinių krepšelis“.