Briaunota

Mokinių pasiekimai XXII Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse

Jau paskelbti XXII Nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso, kuris vyko Vilniaus Universitete, rezultatai. Šįmet konkurse dalyvavo ir užduotis sprendė 648 dalyviai. Mūsų gimnazijai atstovavo ir pasitikrino žinias 3 mokiniai: Meda Nijolė Valaitytė (6 klasė), Julija Stankevičiūtė (6 klasė) ir Deimantas Busila (8 klasė).

Deimantas Busila surinko 137 taškus iš 176 galimų ir užėmė 8 prizinę vietą savo amžiaus grupėje iš 128 dalyvavusių mokinių. Mokinys apdovanotas diplomu ir mokytojos įsteigtu prizu.

Meda Niljolė Valaitytė konkurse užėmė 37 vietą, o Julija Stankevičiūtė – 108 vietą iš 135 dalyvavusių 6 klasės mokinių.

Dėkojame mokiniams už domėjimąsi geografijos mokslu, pasiektą rezultatą ir mokyklos reprezentavimą.

Geriausiųjų dešimtukai skelbiami Lietuvos geografijos draugijos puslapyje.