Mokslo ir žinių diena Butrimonių gimnazijoje

Ruduo… Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę…
Ruduo… Susimąstai, kuo vasara turtinga.
Ruduo… Alsuoja dienos pilnatve.
Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys – gerumas, žinios, išmintis
Pro mokyklų atviras duris pasklidę.
Tegul jų kiekvienam užteks.

Butrimonių gimnazijos bendruomenė rugsėjo 1-osios šventę pradėjo mišiomis Išganytojo bažnyčioje. Mokiniai, jų tėvai ir seneliai, mokytojai ir svečiai klausė gerbiamo klebono Juozo Bakšio pamokslo, galvodami apie naujus iššūkius, planus, tikslus, naują viltį.

Po mišių visi rinkosi jaukiame mokyklos kiemelyje, kuriame buvo galima išvysti santūrius abiturientus, nedrąsius pirmokų žvilgsnius, susirūpinusius tėvų veidus, linksmai nusiteikusius bendraklasius, kuriems norėjosi kuo greičiau pasidalinti vasaros įspūdžiais, besišypsančius mokytojus bei garbingus svečius.

Gimnazijos direktorius Valdas Valvonis pasveikino šventės dalyvius su Mokslo ir žinių diena. Jis džiaugėsi mokinių pasiekimais, kokybišku pedagogų darbu ir išsakė viltį, kad visi tėvai pasitikės aukščiausią reitingą, lyginant su kitomis Alytaus rajono ir aplinkinių rajonų mokyklomis, turinčia mokykla.

Džiugu, kad į Mokslo ir žinių šventę atvyko daug garbingų svečių. Tai Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas, rajono viešosios bibliotekos direktorius Aivaras Vyšniauskas, profesorius Algirdas Sliesaravičius, tarybos nariai Honorata Žilinskienė, Rimas Gecevičius, Kęstutis Patinskas ir Zita Lukoševičienė, seniūnas Algirdas Jusas, klebonas Juozas Bakšys. Visi džiaugėsi nauja pradžia ir linkėjo gimnazijos bendruomenei darbingų, kūrybiškų ir sėkmingų mokslo metų.

Ši rugsėjo 1-oji ypatinga dar ir tuo, kad Butrimonių gimnazijoje duris atvėrė Alytaus rajono viešoji biblioteka, todėl gimnazijoje laukiami visi knygų mylėtojai.

Šventei pasibaigus, pirmasis šiais mokslo metais skambutis pakvietė mokinius į klases.

Žmogaus protas viską atrakina trimis raktais – skaitmenimis, raide, nata. Žinoti, mąstyti, svajoti. /V. Hugo/

Linkime jums šiais mokslo metais atrakinti kuo daugiau durų!
Jurgita Kamandulienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui