You are currently viewing Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas informuoja

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas informuoja

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas teigia, kad šįmet Lietuvoje jau penkiolikta rugsėjo pirmoji – be alkoholio. Per šį laiką įvyko nemažai teigiamų pokyčių, kurie sietini ne tik su verslo socialiai atsakingu požiūriu ir elgesiu, bet ir su didėjančiu gyventojų sąmoningumu alkoholio vartojimo klausimais.

Vis daugiau gyventojų domisi sveiku gyvenimo būdu ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija, todėl Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kviečia tėvus bei jaunuolius ir toliau sekti aktualiausią informaciją departamento administruojamose svetainėse: jaunuoliai nuo 14 m. svetainėje www.askritiskas.lt ras informaciją apie prasmingą laisvalaikį; www.kaveikiavaikai.lt – tėvams, kurie ieško žinių, kaip geriau suprasti savo vaikus, stiprinti tarpusavio ryšį, apsaugoti vaikus nuo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo ir ką daryti, jei vaikas vartoja psichoaktyviąsias medžiagas; www.nerukysiu.lt skirta asmenims, norintiems mesti rūkyti ar siekiantiems kitus motyvuoti nerūkyti.