Screenshot_13

Naujame metodiniame leidinyje „Vadovas mokyklų edukacinėms erdvėms kurti ir naudoti“ – ir Butrimonių gimnazijos patirtys

  Nacionalinė švietimo agentūra, įgyvendindama projektą „Kokybės krepšelis“, parengė ir elektroniniu formatu išleido metodinį leidinį „Vadovas mokyklų edukacinėms erdvėms kurti ir naudoti“.  Jame pateikiami Lietuvos mokyklų gerosios edukacinių erdvių kūrimo ir pritaikymo ugdymui praktikos pavyzdžiai, edukacinių erdvių ekspertų patarimai, rekomendacijos mokykloms, pradedančioms kurti ugdomąją mokyklų aplinką.

 Leidinyje savo gerąja patirtimi dalinasi ir Alytaus r. Butrimonių gimnazija. Daugiau informacijos

Vadovas mokyklų edukacinėms erdvėms kurti ir naudoti

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter