Netradicinė šokio pamoka „Zumbos ritmu“

Vasario 4 d. Butrimonių gimnazijos pradinių klasių mokiniams vyko virtuali netradicinė šokio pamoka „Zumbos ritmu“, kurią vedė profesionali zumbos trenerė Daina Tamulionienė iš Telšių. Pamokos pradžioje trenerė paaiškino, kad zumba – populiariausia visame pasaulyje šokių ir fitneso rūšis, įkvėpta Lotynų Amerikos ritmų. Mokiniai sužinojo, kad zumbos šaka atsirado remiantis salsa, cumbia, merengue, reggaeton šokiais. Trumpai papasakojusi apie šokį, trenerė pakvietė išbandyti visus keturis pagrindinius zumbos šokius.

Mažieji aktyviai dalyvavo pamokoje, smagiai judėjo zumbos ritmu pagal įvairią populiariausią muziką. Be to, trenerė papasakojo, kad zumbos šokių yra sukurta ir pagal lietuvišką muziką bei vieną jų pristatė. Mokiniams labai patiko šis šokis, nes muzika buvo jau girdėta ir mėgiama. Prieš atsisveikindami visi drauge atlikome tempimo pratimus su muzika, aptarėme pamoką ir padėkojome trenerei Dainai už aktyvią ir įdomią pamoką.

Džiaugiamės, kad zumbos trenerė D. Tamulionienė virtualiai aplankė Butrimonių gimnazijos pradinukus, pasidalino patirtimi, supažindino su zumba. Mokantis nuotoliniu būdu ypač svarbus fizinis aktyvumas, o šokis – puiki ir įdomi judėjimo priemonė, skatinanti mokinių fizinį aktyvumą.

Šokio mokytoja Živilė Patinskaitė