20231206_133555

Nuotolinė konferencija „Į žaliąją Europą su MEPA“

Gruodžio 7 d. II-III g klasių mokiniai Jotvingių gimnazijos komandos kvietimu prisijungė prie tarptautinės nuotolinės MEPA mokyklų konferencijos ,,GO Europe green with EPAS“ (,,Į žaliąją Europą su MEPA“). Konferencijoje buvo pristatyti mokinių iš Lietuvos, Graikijos ir Kroatijos ekologiniai maršrutai. Renginio pradžioje dalyvius pasveikino Daiva Jakaitė, Europos Parlamento biuro Lietuvoje vadovė. Alytaus Jotvingių gimnazijos komanda pristatė Alytaus miesto lankytinų objektų maršrutus. Konferencijos dalyviai diskutavo, kaip europiečius skatinti daugiau judėti pėsčiomis arba ekologiškomis transporto priemonėmis, kaip išsaugoti Europos gamtinę aplinką.

Konferencijos dalyviai pasidalijo gerąja projekto patirtimi, mums tai buvo netradicinė pamoka, kurioje patobulinome bendravimo, lyderystės, skaitmenizacijos kompetencijas.