20230309_103018

Nuotolinė pamoka ,,Mokonomika 2023“

Kovo 9 dieną 5-6 klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje Lietuvoje nuotolinėje pamokoje ,,Mokonomika 2023“. Pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

Pirmoje pamokoje mokiniai klausėsi robotikos komandos „Lituanica X“ kapitono pasakojimo, kaip būnant 12 metų, konstruojant lego ir turint svajonę, galima laimėti tarptautinėse varžybose.

Antroje pamokoje penktokai susitiko su VU gyvybės mokslų centro darbuotoju dr. Gyčiu Duda, o šeštokai su aplinkosaugos ministro patarėju Mariumi Čepuliu. Lektoriai papasakojo, kas mūsų laukia ateityje, kaip veikia virusai, kokia bus Lietuvos gamta po keleto metų. Pertraukos metu mokiniai žaidė „Prototo“ žaidimą.

Pasibaigus pamokoms mokiniai aptarė išgirstą informaciją ir suprato, jog norint pasiekti savo tikslų, reikia būti atkakliam ir nebijoti klysti.