Screenshot_9

Nuotolinė paskaita „Klimato kaita“

  Lapkričio 16 d.  III g klasės mokiniai su mokytojomis Jolita Mensevičiene ir Vilma Mielaikiene dalyvavo nuotolinėje gamtos pamokų ciklo ,,Pažinimo voratinklis“ paskaitoje, skirtoje 5-12 klasių mokiniams. Paskaitos tema ,,Klimato kaita.“ Pamokos organizatoriai – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Paskaitą vedė prof. dr. Egidijus Rimkus, Vilniaus universiteto Hidrologijos ir klimatologijos katedra.

  Paskaitoje mokiniai susipažino su klimato kaitos reiškiniais ir sužinojo, kaip žmonių veikla keitė klimatą XX ir XXI amžiuje, kaip temperatūra ir krituliai kito Lietuvoje, kokią ateitį pranašauja mokslininkų sukurti modeliai bei su kokiomis problemomis susidursime jau netolimoje ateityje.

  Klimato kaita yra be galo svarbi ekologinė problema, kurią būtina suprasti kiekvienam, kad galėtume laiku imtis veiksmų ir išvengti blogiausių jos pasekmių.