Tinklelis

„Pabūkime drauge ir taškas“

  Mokinių atostogų metu gimnazijos mokytojai turėjo galimybę dalyvauti kūrybiniame renginyje „Pabūkime drauge ir taškas“, kuriame taškavimo metodu piešė mandalas.

  Mandala yra simetriškas, tikslus kūrinys, ji yra harmonijos ir vidinės ramybės atspindys. Mandala – lyg langas į mūsų vidinį pasaulį. O taškavimas yra technika, kai dėmesys yra sutelkiamas į mažus taškus, kurie palaipsniui virsta į vientisą visumą. Mandalų piešimas taškavimo būdu yra ne tik kūrybinis procesas, bet ir puikus būdas atsipalaiduoti, susikaupti ir pajusti vidinę harmoniją.

  Per šį renginį mokytojai turėjo galimybę atitraukti dėmesį nuo kasdienio darbo ir pabandyti kažką naujo, pasinerdami į spalvų ir formų pasaulį. Pasirūpinus savo emocine sveikata, galima vėl nerti į kasdienius darbus.

  Ačiū dalyvavusiems. Pasigrožėkime užfiksuotu darbo procesu ir rezultatais nuotraukų galerijoje.


Psichologė Vitalija Baranauskienė