Pamoka gamtoje ,,Spygliuočių medžių įvairovė“

Spalio 17 dieną Butrimonių gimnazijos 6 klasės mokiniai, lydimi mokytojų Editos Simanavičienės ir Vilmos Mielaikienės, lankėsi Nemuno kilpų regioniniame parke Birštone.

Mokiniams buvo pravesta netradicinė pamoka gamtoje ,,Spygliuočių medžių įvairovė“. Jos metu mokiniai buvo mokomi pažinti mūsų krašto ir svetimžemius spygliuočius. Mokiniai, dirbdami grupėse, atliko praktines užduotis, mokėsi keliais būdais išmatuoti medžių aukštį, apskaičiuoti jaunų pušelių amžių, nustatyti pasaulio kryptis pagal gamtos požymius, atpažinti spygliuočius medžius. Praktinio užsiėmimo refleksijos metu mokiniai įsivertino savo gamtamokslines kompetencijas, diskutavo apie savo patirtis ir sėkmes pamokoje, teikė pasiūlymus. Manome, kad pamokos netradicinėje aplinkoje skatina mokinių motyvaciją, kūrybiškumą, ugdo praktinius įgūdžius ir gebėjimą bendradarbiauti dirbant grupėse.

Butrimonių gimnazijos informacija