20220119_075523

Patyriminės veiklos gamtos mokslų laboratorijoje

Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas Nr. 09.2.1-SFA-V-719-01–0001 „Kokybės krepšelis“

Sausio 18 dieną Butrimonių gimnazijos 6 klasės mokiniams gamtos ir žmogaus pamoka vyko gamtos mokslų laboratorijoje. Šeštokai atliko praktikos darbą ,,Svogūno epidermio ląstelės“. Mokiniai įvykdė praktinę užduotį – pasigamino svogūno ląstelių preparatą, pagamintą mėginį apžiūrėjo pro mikroskopą. Vėliau svogūno ląsteles piešė sąsiuvinyje, žymėjo pagrindines ląstelės dalis. Praktikos darbo metu mokiniai naudojo priemones, įsigytas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.2.1-SFA-V-719-01–0001 „Kokybės krepšelis“.

Patyriminis mokymas praplečia mokymosi galimybes, sudomina mokinius, ugdo mokinių savarankiškumą. Pamokoje mokiniai ne tik įgijo naujų, dalykinių žinių, bet ir tobulino mikroskopavimo įgūdžius bei asmenines ir bendrąsias kompetencijas.

Įgyvendintos ,,Kokybės krepšelio“ veiklos: 1.2. Savivaldaus ir patyriminio ugdymo(si) diegimas dalykų pamokose. 1.3. Ugdymo proceso organizavimas kitose edukacinėse aplinkose gimnazijoje ir už gimnazijos ribų – ,,klasė be sienų“.

Vilma Mielaikienė, biologijos mokytoja metodininkė