20220927_130258

Penktokų pamoka gimnazijos aplinkoje

  Rugsėjo 27 dieną 5 klasės mokiniams gamtos ir žmogaus pamoka vyko gimnazijos gamtinėje aplinkoje. Penktokai, susipažinę su bestuburio, vabzdžio, voragyvio, moliusko ir kirmėlės sąvokomis, pasiėmę didinamuosius prietaisus – lupas ir pasiskirstę poromis, gimnazijos gamtinėje aplinkoje ieškojo bestuburių gyvūnų atstovų. Radę juos stebėjo, fotografavo ir atpažino. Mokiniai aptiko vorų, sliekų, skruzdėlių ir kitų bestuburių. Grįžę į klasę aptarė  skirtumus tarp vabzdžių, voragyvių, moliuskų ir kirmėlių.

  Pamokoje atlikti stebėjimai teikia žinių apie bestuburius gyvūnus, ugdo mokinių mąstymą ir savarankiško darbo įgūdžius, skatina mokinius pajusti pažinimo džiaugsmą.

Biologijos mokytoja  Vilma Mielaikienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter