0353c22887403400-1024x682

„Pozityvaus mąstymo ir streso valdymo praktika“

Lapkričio 26 d. III ir IV g klasių mokiniams vyko ,,Geros savijautos“ programos užsiėmimas ,,Pozityvaus mąstymo ir streso valdymo praktika“, kurį vedė lektorius Rokas Leonavičius – koučingo ekspertas, kovos menų meditacijos treneris.

Mokiniai su lektoriumi pradžioje aiškinosi, kaip veikia motyvacija ir tikslų siekimas. Lektoriaus pristatytas ,,šulinio modelis“ padėjo moksleiviams geriau suprasti, kaip sėkmingai siekti savo tikslų. Vėliau dalyviai diskutavo ir aiškinosi, kaip išsigryninti savo tikslus ir siekti jų nepatiriant streso.

Antroje mokymų dalyje lektorius R. Leonavičius pristatė kritinio mąstymo svarbą ir pristatė, kaip kritinio mąstymo stoka gali sukelti daugiau streso mūsų gyvenime. ,,Jeigu mes nekvestionuojame savo įsitikinimų ir to, ką apie mus kalba kiti, mes galime lengvai patirti nevilties jausmą“, – aiškino lektorius. Dalyviams buvo perteikta, kaip kvestionavimas gali padėti lengviau atsirinkti, kuo verta tikėti ir kokius pozityvius įsitikinimus įsisavinti, o neigiamus palikti nuošalyje.

Paskutinėje dalyje mokiniai aiškinosi, kaip veikia ,,minčių žemėlapis“ ir kaip jį taikyti įvairiose srityse, tokiose kaip streso valdymas, savęs pažinimas ir asmeninių iššūkių sprendimas.

Tikimės, jog apsvarstę įgytas patirtis, mokiniai labiau supras savo emocijas ir mokės jas tinkamai išreikšti, labiau pasitikės savimi, mokės lengviau valdyti stresą ir nusiraminti, užtikrinčiau elgsis neįprastose situacijose.

Klasės vadovės Jolita Mensevičienė ir Vilma Mielaikienė