„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001) gegužės 14 d. prasidėjo 1–4 klasėms skirtų mokymo priemonių ir įrangos pristatymas į mokyklas. Už 2 023 683,86 eurų 676 šalies mokyklos gaus 58 pavadinimų priemones, skirtas pasaulio pažinimo dalykui mokyti.

Butrimonių gimnazija taip pat įtraukta į šį projektą. Gauti  58 pavadinimų mokymo priemonių paketai, skirti 1–4 ir 5–8 klasių mokinių ugdymui, parengti pamokų veiklų aprašai. Internetinėje erdvėje paskelbta „Medžiaga mokytojams“ (adresu http://www.vedlys.smm.lt/medziaga_mokytojams.html), kurioje galima rasti pamokų ir priemonių panaudojimo aprašymų. Priemonių komplektas, jau įgavęs „Gamtamokslinės spintos“ pavadinimą, sudarytas iš įvairiausių priemonių: nuo įprastų laboratorinių indų, gamtos pažinimo mokymo priemonių iki šviesinio ir rankinio skaitmeninio mikroskopų bei rinkinių mechanikos bandymams atlikti.

Parengti veiklų aprašai ir „Gamtamokslinės spintos“ turinys taps neatsiejama gamtamokslio ugdymo pradinėje mokykloje dalimi ir skatins vaikus nuo pirmų dienų mokykloje domėtis gamtos mokslais.

Parengta pagal Švietimo ir mokslo ministerijos informaciją

Kuriame Lietuvos ateitį