adventus

Respublikinis ADVENTUR geografijos konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“

Vasario 3 dieną įvyko šeštasis respublikinis ADVENTUR geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Iš viso konkurse nuotoliniu būdu dalyvavo 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Konkurso dalyviai atsakinėjo į klausimus apie  Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką.

Žinias išbandė Butrimonių gimnazijos ir jos skyriaus 6-8, I-V g klasių mokiniai. Konkurse geriausiai pasisekė Deimantui Busilai, Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus 6 klasės mokiniui, jis pelnė II laipsnio diplomą šeštos klasės kategorijoje.

Padėkos raštai už dalyvavimą skirti Emilijai Supranavičiūtei, Gabijai Lingevičiūtei, Kornelijia Žitkevičiūtei, Nojui Valaičiui, Tomui Stukoniui, Karoliui Marcinkevičiui, Airidui Gudelaičiui ir Lukui Gudelaičiui.