EDL_Poster_2022_Landscape_LT

Rugsėjo 26 -oji – Europos kalbų diena

  Rugsėjo 26 -oji – Europos kalbų diena. Šių metų Europos kalbų dienos tema susieta su Europos jaunimo metais, kurie skirti atkreipti dėmesį į jaunimo svarbą kuriant geresnę – žalesnę, įtraukesnę ir skaitmeniškesnę – Europos ateitį. Europos Sąjunga jauniems žmonėms suteikia daugybę galimybių keliauti, pažinti, mokytis ir sužinoti. Lietuvių liaudies išmintis sako: ,,Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“.

  Gimnazijos mokytojos Dalia Adžgauskienė ir Vilma Mielaikienė organizavo II g ir IV g klasių mokiniams protmūšį – gimnazistams tai buvo puiki proga pagilinti žinias apie Europos kalbų ir kultūrų įvairovę. Geriausiai sekėsi dvyliktokų komandai: Aisčiui, Airidui, Eisvei, Saulei, Akvilei ir Sauliui.

  Kalbų mokėjimas atveria naujas mokymosi ir verslo galimybes, padeda lengviau pažinti kitas kultūras, skatina tarpusavio supratimą, bendravimą ir bendradarbiavimą.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter