Rudens dovanos - sveikesnė aplinka

Rytmetys ,,Rudens dovanos – sveikesnė aplinka“

Viena iš mokyklos funkcijų – orientuoti mokinį į vertybių pasaulį, kurio pažinimas padeda pajusti kūrybingo, prasmingo gyvenimo grožį, todėl spalio 24 d. Butrimonių gimnazijoje vyko rytmetis ,,Rudens dovanos – sveikesnė aplinka“.

Renginio dieną pasitaikė puikus oras, todėl pievelėje priešais mokyklą pradinių klasių mokiniai kartu su tėveliais ir savo mokytojomis Gina Griškoniene, Rita Peckuviene, Sigute Žvinakiene bei Nijole Karkauskaite kūrė ornamentinę kompoziciją iš gamtinės medžiagos. Vyresnių klasių mokiniai kartu su dailės ir technologijų mokytoja Neringa Jančauskaite kūrė šventines dekoracijas ir demonstravo savo sukurtus kostiumus, papuoštus rudeniniais lapais.

Renginio metu veikė sveiko maisto kavinė ir mugė, kurią organizavo teatro mokytoja Asta Daironienė. Svečiai buvo vaišinami gilių kava, vaikai prekiavo savo gamintais patiekalais: obuolių sūriu, gilių kava, daržovių traškučiais, šaltalankių gira, taip pat dekoravo stalus, kūrė plakatus, kuriuose įtaigiai atsispindėjo daržovių ir vaisių nauda žmogaus sveikatai.

Šventinę nuotaiką sukūrė 1-5 klasių jaunučių choras, padainavęs dainą „Rudenėlis“ (mokytoja Neringa Valvonienė). 3-4 klasių mokiniai atliko lietuvių liaudies šokį „Gintariniai riešutai“ (vadovė Živilė Patinskaitė). Gimnazijos direktorius Valdas Valvonis pasidžiaugė švente, dekoruotomis gimnazijos erdvėmis, padėkojo tėveliams už bendradarbiavimą ir įteikė padėkos raštus ir dovanas dalyviams.

Džiaugiamės švente ir nuoširdžiai dėkojame pradinių klasių mokinių tėveliams už aktyvų dalyvavimą, kūrybinius sumanymus ir bendradarbiavimą, nes šiandieninės mokyklos tikslas – ne tik suteikti mokiniams įvairių sričių žinių, gebėjimų, bet ir ugdyti vertybines nuostatas.

Renginio organizatoriai