DSC_2134

Šeimų sporto šventė „Mes kartu“ subūrė vaikus ir jų tėvelius

Kalbėdamas apie šeimą, italų rašytojas Bruno Ferrero yra pasakęs, kad šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos.

Norėdami turiningai praleisti laisvalaikį, gruodžio 8 dienos vakarą į Butrimonių gimnazijos organizuojamą šeimų sporto šventę rinkosi pradinių klasių mokiniai, priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai ir jų tėvai, kai kurių mokinių seneliai, pradinių klasių mokytojos. Tryliktus metus gimnazijoje organizuojama šventė pritraukė daugiau kaip 80 dalyvių. Renginį organizavo Butrimonių gimnazijos pradinių klasių mokytojos Gina Griškonienė ir Sigita Žvinakienė. Joms padėjo mokytojos Rita Peckuvienė, Nijolė Karkauskaitė, mokytojos padėjėja Liusė Gecevičienė, kūno kultūros mokytoja Oksana Zakarauskaitė–Paplauskienė, socialinė pedagogė Ramutė Jablonskienė, choreografijos mokytoja Živilė Patinskaitė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vida Sadauskienė.

Renginį pradėjo mokytoja G. Griškonienė, kuri priminė, kad Adventas – ne tik laukimo, bet ir gerų darbų, bendravimo metas. Taip pat kartu su visais džiaugėsi taip gausiai į šventę susirinkusiomis šeimomis. Kalbėjo ir gimnazijos direktorius Valdas Valvonis, jis prisiminė, kad anksčiau ir pats dalyvavo tokioje šventėje su savo vaikais, kai jie buvo pradinukai. V. Valvonis linkėjo dalyviams sėkmės ir kuo daugiau gerų emocijų. Taip pat akcentavo, kad mūsų mokykla yra viena sportiškiausių respublikoje, o renginys vyksta nuo 2004 metų.

Šventėje visus linksmino šuniukas Amsis – Lietuvos policijos simbolis. Dalyvius ir svečius džiugino sportinį šokį šokantys mokinukai, prie kurių vėliau prisijungė ir tėveliai. Po šokio, pasiėmę kelialapius, dalyviai patraukė į sporto salę. Sporto salėje šeimos turėjo įveikti 6 stoteles: taikliosios rankos, taikliosios kojos, slidininkų, žiedelių mėtymo, linksmųjų kamuoliukų ir stotelę ,,Pavaišink ledais“. Taikliosios kojos stotelėje teisėjavo IIg klasės mokinė Odeta Kalendauskaitė – viena geriausių mūsų mokyklos sportininkių, Lietuvos futbolo merginų rinktinės narė. Taikliosios rankos stotelėje teisėjavo puiki sportininkė I g klasės mokinė Deimena Ramančiuckaitė, kuri yra Alytaus merginų krepšinio komandos narė.

Pabaigoje dalyvius, sėkmingai įveikusius visas užduotis, pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Mielaikienė ir apdovanojo padėkos raštais bei įteikė dovanas. Pavaduotoja palinkėjo gražių artėjančių švenčių. Po renginio sulaukta daugybės gerų atsiliepimų, tiek vaikams, tiek ir jų tėveliams šventė labai patiko, jie nekantriai lauks kitos jau tradicine tapusios šventės.

Mokytojos Gina Griškonienė ir Sigita Žvinakienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter