lietuvos-mazuju-zaidynes

Sėkmingas „Lietuvos mažųjų žaidynių 2022“ startas Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje

Šių metų balandžio 8 d. Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje startavo Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekto ,,Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“ II etapas. Žaidynių organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinti prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Sporto festivalis pradėtas iškilminga darželio sportininkų komandų eisena. Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje savo sportinius gebėjimus išbandė trys mišrios ,,Bitučių“, ,,Drugelių“ ir ,,Boružiukų“ komandos, pasipuošusios skirtingomis spalvomis bei simboliais. Renginio dalyvius pasveikino linksmasis šventės dalyvis zuikis šmaikštuolis, linkėjęs daug gerų emocijų, smagaus juoko, sportinio užsispyrimo, laimėjimo džiaugsmo bei linksminęs ir palaikęs mažuosius sportininkus viso renginio metu. Džiugią nuotaiką kūrė šokių mokytojos Živilės Patinskaitės sukurta žaidynių himno ir judesio interpretacija bei muzikinės mankštos.

Smagiai pasimankštinus vyko keturios judriosios estafetės bei du sportiniai žaidimai, kur reikėjo pademonstruoti savo vikrumą ir greitį. Varžybose nugalėjo draugystė, o renginys, pasibaigęs tikra balionų fiesta, buvo puiki galimybė visiems drauge pasportuoti, pajudėti, sukurti gerą nuotaiką.

Visi olimpiados vikruoliai buvo apdovanoti ,,Lietuvos mažųjų žaidynių 2022“ diplomais, atminimo medaliais bei saldžiuoju prizu.

Logopedė Rasa Kleponienė