Šeštokai – iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes“ dalyviai

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) devintus metus iš eilės inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes 2023“ ir kviečia šalies bendrojo ugdymo mokyklas prisijungti prie šios nacionalinės profesinio veiklinimo iniciatyvos. Iniciatyvos tikslas yra suteikti 1-12 klasių mokiniams profesinio veiklinimo paslaugas, ugdyti mokinių karjeros kompetencijas, įtraukiant į šį procesą mokinių tėvus/globėjus, supažindinant su artimųjų profesijomis ir fizinėmis darbo vietomis.

6 klasės mokiniai gegužės 30 dieną lankėsi Medos Nijolės Valaitytės tėvų ūkyje. Atvykusius mus pasitiko Kristina Valaitienė ir nusivedė į savo daugiamečių augalų gėlyną. Medos mama paaiškino, kad augina įvairių rūšių gėles ir jas daugiausia naudoja įvairiems apželdinimo projektams. Apžiūrėjome ir jau paruoštus augalus, kurie netrukus bus panaudoti apželdinimo projekte. Nusifotografavome nuostabaus grožio baltų bijūnų fone, gėrėjomės rožiniais garbanotais bijūnais ir dar daug kitokių gražių ir įdomių augalų ten pamatėme.

Mums apžiūrėjus gėlynus, Medos tėtis pakvietė pasižvalgyti po jo ūkio techniką. Mokiniai liko sužavėti ir nei vienas neatsispyrė pasiūlymui įlipti į kombaino kabiną. Traktoriai patiko visiems.

Vėliau Medos mama mus visus pakvietė prisėsti kieme. Čia laukė staigmena: Meda ir Danielius savo gimtadienių proga visus nusprendė pavaišinti tortu ir sultimis. Pasivaišinę visi linksmi grįžome į gimnaziją.

6 klasės vadovė Jonė Poliakienė