Skaitau, rašau, kuriu

Skaitymas, rašymas lavina vaizduotę, kūrybingumą, sugebėjimą įsijausti į kito asmens emocijas, suprasti jo pasaulėjautą bei ugdo gebėjimą vartoti kalbą, formuluoti ir išsakyti savo mintis ir jausmus.

Būrelyje „Skaitau, rašau, kuriu“ siekiama, kad mokiniai domėtųsi gimtąja kalba, juos supančia aplinka, kurdami patirtų džiaugsmą ir pasitenkinimą. Vaikai mokosi sieti vaizdą su žodžiu, atlieka įvairias užduotis, skirtas įtvirtinti skaitymo, pasakojimo, rašymo įgūdžius.

Mokiniai dirba grupėse, individualiai, atlieka praktinės veiklos, kūrybinio-projektinio darbo, grožinio teksto iliustravimo, aiškinimo, diskusijų, interviu, situacijų žaidimo, inscenizavimo, demonstravimo, stebėjimo, rašymo, skaitymo metodais.

Būrelio vadovė pradinių klasių mokytoja Nijolė Karkauskaitė