Šokių studija „Gojelis“

Šokių kolektyvas „Gojelis“ įkurtas 1989 m., jo įkūrėja – choreografė Birutė Sereičikaitė. 1999 m. „Gojelis“ tapo choreografijos studija, 2002 m. buvo pripažintas geriausia vaikų šokių grupe ir vadovu, 2003 m. kolektyvui įteikta Lietuvos liaudies kultūros centro nominacija „Aukso paukštė“.

Nuo 2014 m. šokių studijos „Gojelis“ vadovė choreografė Živilė Patinskaitė. Šokių studiją sudaro dvi jaunučių, jaunių, merginų ir mergaičių solo linijinių šokių grupės. Kolektyvas vienija per 70 šokėjų.

Siekiama supažindinti ugdytinius su šokiu, ritmika. Užsiėmimų paskirtis: mokyti grakščiai judėti, jausti ritmą, bendrauti, ugdyti estetinę nuovoką, kūrybinę iniciatyvą, bendravimo bei etninę kultūrą, muzikalumą, artistiškumą, skatinti dalyvavimą kūrybinėje veikloje. Šiuolaikinio šokio studijos programos tikslas bei uždaviniai – plėtoti mokinių estetinę, kultūrinę ir bendrąsias (iniciatyvumo ir kūrybingumo, asmeninę, socialinę ir pilietinę, mokymosi mokytis, pažinimo) kompetencijas, ugdyti sumanų ir aktyvų kultūrinio gyvenimo dalyvį. Mokiniai susipažins su Lietuvos miestuose ir užsienyje vykstančiais šokio festivaliais-konkursais, dalyvaus juose kaip žiūrovai ir kaip dalyviai, ugdysis sceninę patirtį.

Būrelio vadovė choreografijos mokytoja Živilė Patinskaitė