244392634_6461409233899705_3740758197424327530_n

Šypsenos ir nuoširdžiausi žodžiai mokytojams

  Mokytojų diena Butrimonių gimnazijoje – visada viena gražiausių ir šventiškiausių mokyklinio gyvenimo akimirkų. Atsigręžimas į mokytoją – kuriantį, auginantį, atveriantį pažinimo erdves – visada yra didžiai prasmingas.

  Tarptautinės mokytojų dienos proga Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė įteikė apdovanojimus trims Butrimonių gimnazijos pedagogams: direktorius Valdas Valvonis apdovanotas Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės padėkos raštu už kūrybingą pedagoginę ir vadybinę veiklą, projektų įgyvendinimą ir inovacijas, geranoriškas iniciatyvas; savivaldybės mero padėkos raštai skirti pavaduotojoms ugdymui Editai Simanavičienei – už ilgametį, atsakingą, profesionalų pedagoginį darbą, sėkmingai vykdomą projektinę veiklą, mokinių paruošimą konkursams ir Vilmai Mielaikienei – už gimnazijos edukacinių erdvių puoselėjimą ir sėkmingą dalyvavimą Nacionaliniame edukacinių erdvių konkurse.

  Mokytojų dienos proga pedagogus pasveikino ir Butrimonių seniūnijos seniūnas Andrius Karlonas bei Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Patinskas.

  Dvyliktokai parengė meninę kompoziciją, kurioje derėjo ir jautrus, paveikus poetinis žodis, ir muzika, ir švelnus humoras – kasmet tradiciškai mokytojams skiriamos nominacijos, atskleidžiančios linksmąją, šmaikščiąją mokytojo pusę.

  Abiturientų, Mokinių tarybos ir visų klasių mokinių dovanotos gėlės ir nuoširdžiausi žodžiai savo mokytojams – pati tikriausia padėka už begalinę kantrybę, širdies šilumą, palaikymą ir nuolatinį skatinimą augti bei tobulėti.

  Nepaprastai išraiškingai ir jautriai skambėjo muzikos mokytojos Neringos Valvonienės vadovaujamo choro dainos „Taip gera”, „Aš žiūriu į tave, pasauli” ir Augustės Kairytės atlikta daina „Išeinu, palieku tave…”

  Gimnazijos Tėvų klasė vėl mokytojams įteikė gražiausią dovaną – šventiškai išpuošė mokyklos erdves ir dovanojo susitikimą su dainuojamosios poezijos kūrėju, vienu iš kantri muzikos pradininkų Lietuvoje Vytautu Babravičiumi-Simu, prieš daugelį metų baigusiu Butrimonių mokyklą. Bardo atliktos legendinės savos kūrybos dainos, jaukus, dvasingas pokalbis suteikė išties išskirtinių emocijų. Įteikdami nuostabias gėles ir saldėsius, daug šilumos į padėkos žodžius mokytojams sudėjo Tėvų klasės atstovai Kristina Valaitienė, Aušra Malinauskienė, Renata ir Vytautas Patinskai. Todėl gimnazijos mokytojai nuoširdžiai taria „AČIŪ” Tėvų klasės kūrybingiems, bendrystę kuriantiems ir puoselėjantiems mokinių tėveliams – dėmesys, įvertinimas ir pagerbimas mokytojui visada yra ir bus gražiausia dovana.

  Šioje dienoje sutilpo viskas – dėkingumas, pagarba, bendrystė. Tokios dienos įkvepia atsiverti, kurti pasitikėjimu grįstą ryšį ir kartu augti.

Butrimonių gimnazijos mokytoja Renata Balčiūnienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter