Sveika mokykla

Prabėgo 25 metai, kai Lietuva yra įsitraukusi į Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą, kurio veiklomis stiprinama mokinių ir kitų mokyklos bendruomenės narių fizinė, protinė, dvasinė sveikata, gilinamos sveikatos žinios bei formuojami sveikos gyvensenos įgūdžiai, bendromis mokytojų, medikų, šeimos bei visuomenės pastangomis kuriama integruota, visa apimanti sveikatos stiprinimo sistema bei sveikatai palanki aplinka.

Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 25-mečiui paminėti Panevėžyje įvyko III – oji nacionalinė mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir nauji iššūkiai“. Tai dviejų sektorių, švietimo ir sveikatos, bendradarbiavimas ir partnerystė. Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 25-mečio proga Alytaus r. Butrimonių gimnazijos bendruomenei įteiktas padėkos raštas, kuriame pažymima: ,,Nuoširdžiai dėkojame, kad atveriate jaunajai kartai duris į sveikesnį gyvenimą, kad rūpinatės visos savo bendruomenės sveikata ir gerove. Ačiū, kad nelaukiate lyderių- patys esate lyderiai, kuriantys ateities Lietuvą. Linkime Jums puikių idėjų, kūrybiškumo ir tikėjimo savo darbo prasme!“ Toks vertinimas dar labiau įpareigoja kurti geresnes, saugesnes ir sveikesnes sąlygas mokiniams ir mokytojams, skatinti didesnį tėvų įsitraukimą į mokykloje vykdomus bendrus sveikatinimo procesus, kartu visiems puoselėti nusistovėjusias sveikatos ugdymo ir stiprinimo tradicijas.

Butrimonių gimnazijos informacija