Šventė „Rudens mozaika“

  Spalio mėnesį 1-4 klasių mokiniai vykdė projektinę veiklą: plačiau susipažino su gimnazijoje augančiais medžiais, rinko lapus ir kitą gamtinę medžiagą. Kiekviena klasė turėjo atlikti kūrybinį darbą „Rudens mozaika“ iš gamtinės medžiagos. Darbai pasidabino įvairiausiomis spalvomis.

  Spalio 27 d. vyko tokia pat šviesi, nuotaikinga šventė „Rudens mozaika“. Ji džiugino dainomis, šokiais ir vaidyba. Šventę pradėjo 4 klasės mokytoja Sigita Žvinakienė – ji pasveikino susirinkusius vaikus, mokytojus ir svečius. 1-2 ir 3-4  klasių mokinių choreliai, vadovaujami mokytojos Neringos Valvonienės, padainavo dainas „Baravykas“ ir „Rudenėlis“, trečiokai deklamavo eilėraščius apie rudenį. Pradinukai, vadovaujami dramos būrelio mokytojos Astos Daironienės, atliko kompoziciją apie rudenį. 1-4 klasių mokiniai, paruošti šokio mokytojos Živilės Patinskaitės, pašoko šokius: „Plaukė žąselė“, „Išėjo tėvelis“, „Sėjau rūtą“, „Kur joji, Jonai“. Mokiniai minė mįsles, vaišinosi obuoliais.

  Po žaismingų pasirodymų vyko rudens mugė, kur  netrūko išmonės ir fantazijos: buvo prekiauta ne tik saldumynais, kepta duona, sultimis – čia buvo galima įsigyti net ir rankų darbo papuošalų. Dėkojame pradinių klasių mokiniams ir jų mokytojoms: Ginai Griškonienei, Ritai Peckuvienei, Nijolei Karkauskaitei už aktyvų dalyvavimą šventėje, mokytojoms N. Valvonienei, A. Daironienei ir Ž. Patinskaitei už bendradarbiavimą. Diena buvo smagi – kupini įspūdžių ir emocijų, turtingi žinių lauksime kitų metų šventės.

Mokytoja Sigita Žvinakienė

Pasidalinkite šia galerija

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter