konkurso nugalėtojai

Tarp konkurso prizininkų – Butrimonių gimnazistė

Lietuvos sporto muziejus šįmet jau 18 kartą organizavo respublikinį mokinių rašinių konkursą apie sportą ir kvietė mokinius pasvarstyti nauja tema „Mano šeima ir sportas“. Į organizatorių kvietimą atliepė per šimtą dalyvių iš įvairių Lietuvos kampelių.

Balandžio 6 d. konkurso dalyviai ir jų mokytojai buvo pakviesti į Sporto muziejų, kur buvo aptarti mokinių darbai ir paskelbti nugalėtojai. Kaip ir kasmet, dalyviai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Paskelbta iš viso dvylika prizininkų, dar du mokiniai buvo apdovanoti specialiais Krepšinio namų prizais. Kiti dalyviai ir mokytojai apdovanoti padėkomis ir atminimo medaliais.

Butrimonių gimnazija sporto rašinių konkurse dalyvavo jau 14 kartą ir šįmet, kaip ir kasmet, laimėta prizinė vieta. Gimnazijai atstovavo I g kl. gimnazistė Emilija Supranavičiūtė, jai talkino lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Irena Šimanskienė. Emilija savo rašiniui pasirinko potemę „Aš ir mano šeima sportuojame, aktyviai leidžiame laiką“, dalinosi savo patirtimis, kaip šokis tapo jos gyvenimo dalimi, kodėl sportuojant svarbus šeimos palaikymas, kokias vertybes ugdo sportas. I-II g klasių grupėje E. Supranavičiūtei už rašinį skirta II vieta.

Nuoširdžiai dėkojame konkurso organizatoriams už šiltą ir malonų bendravimą, vaišes bei informatyvią ekskursiją, taip pat už galimybę kasmet apsilankyti Sporto muziejuje, pasidalinti savo patirtimis ir įžvalgomis sporto temomis, jaunimo telkimą prasmingoms veikloms.