Foto2

Tęsiasi Butrimonių gimnazijos ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnų bendradarbiavimas

Visame pasaulyje sėkmingai plinta bendruomeniška knygų mainų iniciatyva – mažosios lauko bibliotekėlės. Toks statinys atsirado ir prie Alytaus r. Butrimonių gimnazijos. Tikimasi, kad mažoji lauko bibliotekėlė paskatins knygų skaitymo kultūrą miestelio erdvėse, gimnazijos aplinka taps patrauklesnė bei paskatins prasmingai leisti laisvalaikį įvairaus amžiaus žmones. Gimnazijos direktorius Valdas Valvonis pasidžiaugė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnų Zitos Sadauskienės ir Donato Katlausko iniciatyva prie Butrimonių gimnazijos esančią lauko bibliotekėlę papildyti naujomis prevencinėmis knygomis ir edukaciniais leidiniais.

Dar viena graži Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnų iniciatyva – minint vietos savivaldos dieną Butrimonių bendruomenei padovanota simbolinė baltoji kūginė eglutė. Tikimasi, kad pareigūnų padovanota eglutė ne tik puoš miestelio erdves, bet ir  simbolizuos glaudų policijos, seniūnijos ir gimnazijos bendradarbiavimą

Dėkojame policijos pareigūnams už glaudaus ir produktyvaus bendradarbiavimo puoselėjimą ir tikimės, kad bendradarbiavimas su policijos įstaigomis stiprins vaikų teisės pažeidimų, nusikalstamų veikų prevenciją.

Butrimonių gimnazijos informacija

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter