Tolerancijos diena

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių. 1995 m. UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Lietuvoje, kuri nuo seno garsėjo kaip tolerantiška valstybė, anksčiau ir dabar susiduriama su netolerancija prieš kitataučius, kitokį socialinį statusą ar mąstymą turinčius žmones. Netolerancijos pavyzdžių yra ir vertinant istorinę praeitį bei istorines asmenybes.

Šių metų simbolis- RANKOS.  Žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna…

Klasių vadovai su mokiniais klasės valandėlių metu aptarė, ką reiškia žodis „tolerancija” ir  kūrė plakatą tema – Rankos. Visų darbai buvo sujungti į vieną ilgą „Tolerancijos rankų juostą“, kuri patalpinta gimnazijos foje.

Renginį organizavo Mokinių taryba.

IVg kl mokinė Aistė Abramavičiūtė