Pavadinimo maketas

Trečiokai – iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes“ dalyviai

Mūsų gimnazijos trečiokai, kaip ir daugelis kitų klasių mokinių, šiais metais vėl prisijungė prie iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes“. Ši iniciatyva sudaro galimybes mokiniams artimiau susipažinti su tėvų ir artimųjų darbovietėmis bei jose esančiomis profesijomis, plėtoti savo karjeros kompetencijas. Supažindinti su savo profesija vaikus sutiko Gabijos mamytė Elytė Babravičiūtė, kuri dirba socialine darbuotoja-globos koordinatore. Vaikai jai uždavė daug klausimų labai jautria tema apie likimo nuskriaustus ir skaudžius išgyvenimus patyrusius vaikus, jų globą ir įvaikinimą. Gabijos mamytė taip pat dirba Butrimonių vaikų dienos centre. Ji kartu su dienos centrą lankančiais vaikais pristatė savo veiklą, papasakojo, kaip vaikai leidžia laisvalaikį po pamokų, pasidžiaugė išvykomis, įdomiais užsiėmimais, per kuriuos mokosi bendravimo, lavina socialinius įgūdžius, patiria daug gerų emocijų. Mokiniai, kurie pirmą kartą lankėsi dienos centre, liko sužavėti jo veikla, draugų kūryba ir galimybe prasmingai praleisti laisvalaikį. Susitikimo pabaigoje viena klasės mergaitė atskleidė savo svajonę ateityje savo miestelyje taip pat įkurti tokį vaikų dienos centrą.

Tai puikus pavyzdys, kad tokia iniciatyva labai reikalinga mokinių profesiniam veiklinimui.

Mokytoja Nijolė Karkauskaitė