Trečiokai pamėgo integruotas nuotolines pamokas lauke

Įsibėgėjusi žiema, šėliodama ir dosniai žerdama sniegą, atnešė vaikams džiaugsmų ir pramogų. Kai tik leidžia oro sąlygos, 3 klasės mokiniai (mokytoja Rita Peckuvienė)  fizinio ugdymo bei dailės ir technologijų nuotolines pamokas integruoja ir organizuoja lauke. Šių pamokos tikslas – vaikams priimtina veikla ir priemonėmis kurti saugią, patrauklią psichinę, emocinę, sveikatą stiprinančią ir fizinį aktyvumą stimuliuojančią žaidybinę, kūrybinę aplinką, aktyvų laiko praleidimą lauke.

Prieš tokias pamokas su mokiniais aptardavome uždavinius ir saugos taisykles. Vaikai kūrė skulptūras ir sniego labirintus, lipdė sniego senius ir tvirtoves, kasė tunelius ir urvus, mėtė sniego gniūžtes į taikinį, darė sniego angelus ir kt.

Mūsų klasės nuotolinio fizinio ugdymo moto: „Atmink!- fizinio ugdymo tikslas, kad sportas taptų TAVO gyvenimo dalimi!“

Nuoširdžiai dėkoju visiems klasės mokinių tėveliams už bendradarbiavimą organizuojant fizinį ugdymą.