Vaidmenų žaidimas „Balsuojam“

Balandžio 18 d. Butrimonių gimnazijoje lankėsi Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje darbuotoja Natalija Bružienė.

Ji aukštesniųjų klasių mokinius supažindino su Europos Parlamento sandara, funkcijomis, veiklos prioritetais, teisės aktų priėmimo tvarka Europos Sąjungoje, kurioje derinami 28 valstybių, 8 politinių frakcijų ir daugelio skirtingų interesų grupių norai ir interesai. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti vaidmenų žaidime ,,Balsuojam“. Žaidėjai buvo padalinti į tris politines frakcijas, keturias šalis ir tris komitetus. Įsijausdami į europarlamentarų vaidmenis žaidimo dalyviai mokėsi kompromiso meno, ieškojo būdų sutaikyti skirtumus ir kompensuoti galimus praradimus. Žaidėjai svarstė cukraus suvartojimo, plastikinių maišelių atliekų mažinimo klausimus.

Visi žaidimo dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir paraginti atsakingai balsuoti kitąmet vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose, nes nuo kiekvieno mūsų priklauso, kokioje visuomenėje gyvensime.

Laura Vaičiūnaitė, IV g klasė

MEPALietuva