Naujiena 4

X laidos abiturientai, tėveliai, mokytojai!

Brandos egzaminai – neišvengiamas žingsnis kiekvieno abituriento gyvenime. Mokiniai į juos žvelgia labai skirtingai – tai priklauso nuo jų gyvenimo būdo, aplinkos, pasirinkimo, pasaulėžiūros… Vienaip ar kitaip turime sutikti, jog egzaminai turi didelės įtakos jauno žmogaus kelyje.

Linkiu, kad ši situacija, ribojanti mūsų įprastą bendravimą, būtų priimta kaip papildoma priemonė ir galimybė geriau pasiruošti Brandos egzaminams. Tegul tai būna ne neplanuotos smagios atostogos, o auksinis laikas jūsų darbui ir galimybėms, puiki proga investuoti kuriant savo ateitį.

Greitai kintančiame ir dažnai nenuspėjamame pasaulyje priimkite veržlius, lanksčius, kūrybiškus sprendimus. Kiekviena situacija suteikia naujų galimybių: įvertinkite tai, apmąstykite ir drąsiai ženkite ateities keliu, nes daug kas iš mūsų neįgyvendina svajonių tik dėl to, kad leidžia baimei nugalėti. Kurkite gyvenimą tokį, kokį norite gyventi, nes kitaip – teks egzistuoti…

Šiuos Jūsų dvylika metų gimnazijoje mes palydime įvairiomis istorijomis, darbais, išgyvenimais. Ir tai buvo visų mūsų – mokytojų, tėvų, mokinių bendros istorijos. Dėkoju Jums visiems už šį prabėgusį laikotarpį, apipintą mūsų siekiais, lūkesčiais, bendravimu.

Priešakyje – visų mūsų spindinti žvaigždė – keliaukime jos link su meile, viltimi ir degančia širdimi!

Direktorius Valdas Valvonis

2020 m. gegužės 22 d.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter