XIII laidos abiturientams įteikti brandos atestatai

Štai ir baigės vingiuotas takelis.

Štai ir didelio kelio pradžia.

Kur nuves šitas baltas kelias

Per galulaukes mūsų gražias?

 Kaip pasiekti tą kalną, tą aukštumą,

Nors atrodo – visai arti?

 Gero vėjo, sutinkant aušrą!

Būkit savo svajonių verti!

 Gero kelio po saule, po debesiu,

 Po žaibu, po sparnu kregždės!

Po laimingu lakštingalos klegesiu,

Po rasota šviesa žvaigždės…

 Gero kelio!

  Pasibaigus įtemptai egzaminų sesijai, Butrimonių gimnazijos abiturientai džiaugiasi sėkmingai įveikę pirmąjį rimtą gyvenimo iššūkį ir gavę brandos atestatus, kurie jiems buvo iškilmingai įteikti liepos 14 dieną. Kaip ir kasmet, už gerus akademinius rezultatus, pasiekimus meninėje veikloje, gimnazijos reprezentavimą įteikta Skruzdėliuko nominacija – šiemet ją pelnė abiturientas Airidas Gudelaitis. Šventėje dalyvavusi Seimo nario Andriaus Palionio patarėja Valė Petkevičienė pasveikino ir pagyrimo raštus už gimnazijos reprezentavimą bei meninę veiklą įteikė abiturientams Akvilei Marcinkevičiūtei ir Airidui Gudelaičiui. Alytaus rajono savivaldybės merės pavaduotojas Aurimas Truncė gavusiesiems brandos atestatus dovanojo po Lietuvos trispalvę. Šventėje taip pat dalyvavo ir abiturientus pasveikino Butrimonių seniūnas Andrius Karlonas, Butrimonių bendruomenės „Šviesa“ pirmininkė Zita Lukoševičienė, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Patinskas.
  Gimnazijos direktorius Valdas Valvonis linkėjo abiturientams iš gyvenimo ne tik imti, bet ir duoti, įsiklausant į savo širdį atrasti savo veiklos sritį bei tapti pasirinktos srities profesionalais.
  Žengsiančius savarankišku gyvenimo keliu abiturientus įkvepiančiais palinkėjimais palydėjo jų auklėtoja Vilma Mielaikienė, atsisveikindami su mokykla, šiltus padėkos žodžius mokytojams skyrė patys abiturientai bei jų tėveliai.
  Šventę papuošė absolventės Deimenos Ramačiuckaitės daina (vadovė muzikos mokytoja Neringa Valvonienė), gimnazijos merginų šokis (vadovė Živilė Patinskaitė) bei tradicinis abiturientų valsas.
  Dar viena šviesi ir džiaugsminga brandos atestatų įteikimo šventė – XIII laidos abiturientų dvylikos metų prasmingo mokyklinio etapo vainikavimas.
 

Butrimonių gimnazijos informacija

Pasidalinkite šia galerija

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter