XIII laidos gimnazistų 100 -dienio šventė

  Šimtadienis – visada pati linksmiausia mokyklinio gyvenimo šventė, kupina jaunatviško šėlsmo, polėkio, džiaugsmo ir euforijos.

  Šiemetinis Butrimonių gimnazijos XIII abiturientų laidos solidus šimtadienis dvelkė elegancija ir prabanga: šventę rengę vienuoliktokai ją kūrė kaip muzikinius Šimtuko apdovanojimus, kuriuose kiekviena detalė – nuo aprangos kodo, fotosienelės ir raudonojo kilimo iki užduočių abiturientams – buvo kruopščiai apgalvota ir pasiteisino su kaupu – renginio publika mėgavosi puikiu reginiu, nuotaikingais pasirodymais bei performansu, subtiliu humoru, ypač šmaikščiais vaizdo klipais, estetiškais vizualo sprendimais, puikiais vedėjais, galėjo grožėtis dvyliktokams skirtu originaliu kalendoriumi, pusatestačiais bei nominantų statulėlėmis.

  Vienuoliktokų komanda pasidarbavo labai atsakingai, pademonstruodama solidarumą bei didelį kūrybiškumo potencialą ir padovanodama išskirtinę šventę abiturientams bei mokytojams.

  Dvyliktokus sveikino gimnazijos direktorius Valdas Valvonis, auklėtoja Vilma Mielaikienė, buvusi pirmoji mokytoja Gina Griškonienė linkėdami per likusias šimtą dienų atsakingai rengtis brandos egzaminams ir sėkmingai įveikti iššūkius, akcentuodami, kad tik nuo kiekvieno asmeninio pasirinkimo, požiūrio bei įdėto darbo priklausys pasiekti rezultatai.

  Subtiliai suskambo abiturientų meninė kompozicija – rimties, lengvo džiaugsmo ir nostalgijos persmelkti gyvenimo apmąstymai, padėka mokytojams. Ir šventės finale – kartu su fejerverkų fontanais galingai išsiveržusi, visus uždegusi bendra dvyliktokų ir vienuoliktokų daina.

  Šimtadienio šventės žymima riba jau peržengta ir dabar abiturientų dienos skries it pašėlusios, o šimtas dienų, likusių iki brandos egzaminų, nepastebimai ištirps, priartindamos naują gyvenimo etapą. Tačiau per tas likusias šimtą dienų dvyliktokai dar gali nuveikti labai daug, brangindami laiką ir paversdami jį savo sąjungininku.

  Tad visa gimnazijos bendruomenė linki jiems ryžto ir drąsos, įkvėpimo mokytis, ieškoti, suprasti ir atrasti, išnaudoti visas galimybes, kad priartintų savo svajonių išsipildymą.

Mokytoja Renata Balčiūnienė