XIV abiturientų laidos Brandos atestatų įteikimo šventė

Butrimonių gimnazijos XIV abiturientų laidos dvylikos metų mokyklinio gyvenimo etapą ir sėkmingai užbaigtą brandos egzaminų sesiją vainikavo šviesi ir džiaugsminga brandos atestatų įteikimo šventė.

Didžiuojuosi, kad XIV abiturientų laidoje turime du gimnazistus- Dovydą Daironą ir Karolį Marcinkevičių, gavusius šimtą balų iš anglų kalbos- jie išlaikę tarptautinį anglų kalbos egzaminą ir gavę CEF C1 sertifikatą. Abiem gimnazistams Alytaus rajono savivaldybė skyrė po 250 eurų piniginę premiją, kurią įteikė Alytaus rajono savivaldybės tarybos narė Vitalija Vitkauskienė.

Taip pat dar du abiturientai – Simona Senutaitė ir Matas Jauneika – už gerus akademinius rezultatus, pasiekimus meninėje veikloje, gimnazijos reprezentavimą pelnė gimnazijos „Skruzdėliuko” nominaciją.

Už gimnazijos reprezentavimą, meninę, sportinę veiklą keletui abiturientų įteikti ir gimnazijos pagyrimo raštai.

Gimnazijos direktorius Valdas Valvonis sveikindamas abiturientus pasidžiaugė šios abiturientų laidos rezultatais, linkėjo sėkmingai žengti savarankiško gyvenimo keliu, atrasti savo veiklos sritį bei tapti pasirinktos srities profesionalais.

Alytaus rajono savivaldybės tarybos narė V. Vitkauskienė sveikino gavusiuosius brandos atestatus dovanodama po Lietuvos trispalvę. Šventėje taip pat dalyvavo ir abiturientus pasveikino Butrimonių bendruomenės „Šviesa“ pirmininkė Zita Lukoševičienė

Atsisveikindami su mokykla, šiltus padėkos žodžius bei gėles mokytojams skyrė patys abiturientai bei jų tėveliai.

Šventę itin papuošė muzikos mokytojos Neringos Valvonienės vadovaujamo merginų ansamblio ugninga daina ir šokio mokytojos Živilės Patinskaitės parengtas merginų šokis. Šventės lokacijas dekoravo Kristina Valaitienė.

Nuoširdžiai dėkoju gimnazijos vadovams už ilgametį palaikymą, visapusišką pagalbą, konstruktyvų bei lankstų požiūrį sprendžiant įvairias situacijas. Dėkoju kolegoms mokytojams už kantrybę ir geranoriškumą ugdant šios laidos abiturientus.

Nuoširdžiai ačiū mano auklėtinių Tėveliams, ypač Inetai Senutienei, Astai Daironienei, Jurgitai Lukaševičienei už didžiulę paramą ir pagalbą organizuojant visus su gimnazistų priedermėmis mokyklai susijusius reikalus, ypač pastaraisiais metais. Ačiū Jums už bendradarbiavimą ir pastangas savo vaikų labui, kad šios laidos gimnazistai atrodytų oriai. Jūsų padėka man, nuoširdumas, tikrumas, geras ir palaikantis bei įkvepiantis žodis –neįkainojama dovana.

Mieli mano auklėtiniai! Sveikinu jus, įveikusius brandos egzaminų sesijos iššūkius, per dvylika metų sukaupusius reikalingų žinių bei įgijusius svarbių gyvenimui kompetencijų. Džiaugiuosi, kad sklandžiai užbaigėte labai svarbų savo gyvenimo etapą. Didžiuojuosi jumis, nes intensyviau ar lėčiau, bet mokėtės iš savo klaidų. O tai svarbiausia gyvenimo aksioma – tobulėti kaip žmogui. Šitoje dvylikos metų kelionėje pažinote tai, kas tikra ir netikra, nuolat ieškojote savęs išbandydami save ir kitus, nuolat mokėtės atleisti, mokėtės svarbiausio dalyko- būti ŽMOGUMI. Mokykloje suvokėte bendrystės galią. Čia džiaugėtės ir verkėte. Liūdnai tylėjote. Šėlote. Maištavote. Buvote drąsūs ir drąsinote kitą. Mokėtės kitą išgirsti, palaikyti, užjausti. Mokėtės patarti ir susitarti. Paprašyti ir atsiprašyti. Daugkart suklupote, pasidavėte ir vėl pakilot. Kartu su jumis nuėjau ir džiaugsmingą, ir kartais tikrai daug vidinės stiprybės, išminties, kantrybės, jėgų pareikalavusį kelią. Esu laiminga, kad buvau jūsų augimo, dvasinio brendimo dalimi, kad tai, ko mokiau, vis dėlto rado ir ras atgarsį jūsų širdyje. Džiaugiuosi kartu su jūsų tėvais palydėdama jus į savarankišką gyvenimą. Tikiu, kad jūs visi sėkmingai rasite gyvenime savo vietą, įprasminsite save pasirinktoje veikloje, įgyvendinsite savo svajones, įveiksite pasitaikiusias kliūtis. Bet svarbiausia- tikiu, kad būsite dori žmonės ir geri, atsakingi piliečiai, tikri savo tėvynės vaikai ir patriotai. Paukščiais baltais nuplasnojo dvylika mokyklinio gyvenimo metų – jau negrįžtamai.  Bet jų padovanota tiek daug paprastų dalykų, atnešusių džiaugsmo, suteikusių prasmės, vilties, įkvėpimo. Tegu tos akimirkos kaskart sugrįžta, pripildydamos širdį šviesos ir suteikdamos stiprybės. Ilgėsiuosi jūsų. Apkabinu jus visus, linkėdama kuo didžiausios sėkmės, nuoseklaus, sėkmingo savo tikslų įgyvendinimo. Tikėkit. Ieškokit. Suraskit. Ir būkite laimingi. Gero Jums skrydžio!

XIV laidos abiturientų auklėtoja Renata Balčiūnienė

Pasidalinkite šia galerija