Žygis Klepočių kaimo tragedijos aukų atminimui

„Antrojo pasaulinio karo metais Raitininkų seniūnijos Klepočių kaime (Alytaus r.) veikė savisaugos būrys. 1944 m. gruodžio 23 d., siekiant palaužti gyventojų pasipriešinimą rusų okupacijos režimui, buvo surengta baudžiamoji operacija. Jos metu sudeginta 21 kaimo sodyba (iš 32 buvusių), nužudyta 12 kaimo gyventojų, kai kuriuos vyrus suėmė, žiauriai tardė. Nuo teroro išpuolio nukentėjo ir kiti gretimai esantys kaimai, skaičiuojama, kad iš viso buvo nužudyti 48 žmonės.“ (Informacija iš interneto)

Gruodžio 16 d. Butrimonių gimnazijos jaunieji šauliai kartu su gimnazijos direktoriumi, šauliu Valdu Valvoniu bei draugais iš LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės dalyvavo 10 km žygyje Klepočių kaimo tragedijos aukų atminimui pagerbti.